Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi713321631500446
Bitki & Hayvan Bilimi5731281913765001498
Biyoloji & Biyokimya3972741722310669
Çevre/Ekoloji402991423746101285
Çok Disiplinli1023251228400435
Ekonomi & İşletme564657547444001087
Farmakoloji & Toksikoloji378411326800691
Fizik172137111519002289
İmmunoloji111300170041
Kimya5162113523001064
Klinik Tıp29755562222216961405485
Malzeme Bilimi139250215000316
Matematik9961111216000343
Mikrobiyoloji332453752400911
Moleküler Biyoloji & Genetik3207012827200682
Mühendislik138743788292500004441
Nörobilim & Davranış2206803700298
Psikiyatri104275628800430
Psikoloji176613169500207
Sanat & Beşeri Billimler995362920320374
Sosyal Bilimler, Genel159129625030622471704275
Tarım Bilimleri154065785603459605807
Temel Bilimler, Genel1758581532600609
Uzay Bilim30300120045
Yerbilimi16427161134100559
Diğer4442487280776101621
TOPLAM1234146627629411716042035908
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi