Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi764321034400484
Bitki & Hayvan Bilimi6441551913923001754
Biyoloji & Biyokimya4652241723010739
Çevre/Ekoloji4821201635896101550
Çok Disiplinli1104972230800496
Ekonomi & İşletme594998452544001238
Farmakoloji & Toksikoloji414431528400747
Fizik182341113587002465
İmmunoloji111300180042
Kimya5682513601001198
Klinik Tıp33716192424318891406160
Malzeme Bilimi154310219700384
Matematik12066121318300394
Mikrobiyoloji3655238611001039
Moleküler Biyoloji & Genetik37974121031300788
Mühendislik161954192432888005183
Nörobilim & Davranış2688603900366
Psikiyatri109315729100443
Psikoloji2192181912600276
Sanat & Beşeri Billimler11110363023120420
Sosyal Bilimler, Genel182152329037026781705060
Tarım Bilimleri179182193683946706726
Temel Bilimler, Genel21710281644500788
Uzay Bilim33300120048
Yerbilimi17635161140900647
Diğer5012848096942101904
TOPLAM13969548084310991990543041339
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi