Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi743621632400461
Bitki & Hayvan Bilimi6041421913795001573
Biyoloji & Biyokimya4282641722210698
Çevre/Ekoloji4221051425771101338
Çok Disiplinli1033871429900461
Ekonomi & İşletme584687648451001101
Farmakoloji & Toksikoloji392441327200712
Fizik176336111540002351
İmmunoloji111300170041
Kimya5412213532001099
Klinik Tıp31335712422417611405727
Malzeme Bilimi143270215900331
Matematik10862111216600359
Mikrobiyoloji352463856700976
Moleküler Biyoloji & Genetik34172121028400719
Mühendislik147048490312627004702
Nörobilim & Davranış2266803700304
Psikiyatri106295628800434
Psikoloji1877151810800236
Sanat & Beşeri Billimler9101372921820396
Sosyal Bilimler, Genel168137126231323731704504
Tarım Bilimleri163069086633576606051
Temel Bilimler, Genel1899381534800653
Uzay Bilim33300120048
Yerbilimi17027161134600570
Diğer4802577281805101696
TOPLAM1297249087859661786842037541
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi