Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi733421632400458
Bitki & Hayvan Bilimi6011401913793001566
Biyoloji & Biyokimya4222641722310693
Çevre/Ekoloji4191031425765101327
Çok Disiplinli1033671329800457
Ekonomi & İşletme584647548447001092
Farmakoloji & Toksikoloji388431326800703
Fizik175537111526002330
İmmunoloji111300170041
Kimya5352113533001093
Klinik Tıp31105672222417591405696
Malzeme Bilimi143270215400326
Matematik10561111216300352
Mikrobiyoloji346453855200954
Moleküler Biyoloji & Genetik3317112828300705
Mühendislik143845089292569004575
Nörobilim & Davranış2266803700304
Psikiyatri105295628800433
Psikoloji1871121610800225
Sanat & Beşeri Billimler997372921520389
Sosyal Bilimler, Genel161135026231223151704417
Tarım Bilimleri160767186613524605955
Temel Bilimler, Genel1879281534300645
Uzay Bilim33300120048
Yerbilimi16927161134600569
Diğer4622547281800101670
TOPLAM1281548007789561763242037023
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi