Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi693221629800426
Bitki & Hayvan Bilimi5651221812739001456
Biyoloji & Biyokimya3952731722210665
Çevre/Ekoloji383931421726101238
Çok Disiplinli983051228200427
Ekonomi & İşletme564527246427001053
Farmakoloji & Toksikoloji375381325300670
Fizik170438111495002249
İmmunoloji111300170041
Kimya509181346000991
Klinik Tıp29345152120115731405258
Malzeme Bilimi135250214800310
Matematik9959111215400335
Mikrobiyoloji323423748200857
Moleküler Biyoloji & Genetik3066812826800662
Mühendislik136540586292459004344
Nörobilim & Davranış2196803700297
Psikiyatri104255628800428
Psikoloji176711129200199
Sanat & Beşeri Billimler992352818620352
Sosyal Bilimler, Genel153122624329321641704096
Tarım Bilimleri149759884603358605603
Temel Bilimler, Genel1738371529700575
Uzay Bilim30300120045
Yerbilimi16326161129200508
Diğer4412407180748101581
TOPLAM1213344057418981644742034666
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.