Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi764221034000479
Bitki & Hayvan Bilimi6291521913890001703
Biyoloji & Biyokimya4432641722910720
Çevre/Ekoloji4581171628841101461
Çok Disiplinli1084272131700495
Ekonomi & İşletme605008051527001218
Farmakoloji & Toksikoloji409441428400742
Fizik179741113567002419
İmmunoloji111300180042
Kimya5612413582001171
Klinik Tıp33206072423218711406068
Malzeme Bilimi153300217900364
Matematik11666121318000387
Mikrobiyoloji3624838592001013
Moleküler Biyoloji & Genetik37073121030300768
Mühendislik155553291432819005040
Nörobilim & Davranış2698703900368
Psikiyatri110295628900439
Psikoloji2187151911900261
Sanat & Beşeri Billimler10105363023120414
Sosyal Bilimler, Genel178148528435526221704941
Tarım Bilimleri172977989663837706507
Temel Bilimler, Genel20610081642900759
Uzay Bilim33300120048
Yerbilimi17531161139500628
Diğer4932737990920101856
TOPLAM13652533682410541940243040311
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi