Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi753821632500465
Bitki & Hayvan Bilimi6101421813815001598
Biyoloji & Biyokimya4332641722410705
Çevre/Ekoloji4331061425777101356
Çok Disiplinli1033971430200465
Ekonomi & İşletme584877849483001155
Farmakoloji & Toksikoloji396441328000724
Fizik177139112548002371
İmmunoloji111300180042
Kimya5462313545001118
Klinik Tıp31745742422417691405779
Malzeme Bilimi149270216600344
Matematik10962121216600361
Mikrobiyoloji351463857300981
Moleküler Biyoloji & Genetik34772121029300734
Mühendislik148549890332691004797
Nörobilim & Davranış2306803800309
Psikiyatri109295628800437
Psikoloji1883151811500249
Sanat & Beşeri Billimler9102382922520405
Sosyal Bilimler, Genel170142927031624691704671
Tarım Bilimleri165571486633672606196
Temel Bilimler, Genel2019581638000700
Uzay Bilim33300120048
Yerbilimi17127161135700582
Diğer4802597383847101743
TOPLAM1312750457979761834842038335
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi