Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi764221033900478
Bitki & Hayvan Bilimi6221501813865001668
Biyoloji & Biyokimya4362641722710711
Çevre/Ekoloji4461131626828101430
Çok Disiplinli1084171831500489
Ekonomi & İşletme574927950520001198
Farmakoloji & Toksikoloji401441428300733
Fizik178041112554002388
İmmunoloji111300180042
Kimya5472313547001121
Klinik Tıp32775992423118501405995
Malzeme Bilimi151290217600358
Matematik11263121317300373
Mikrobiyoloji3624838590001011
Moleküler Biyoloji & Genetik36673121029900760
Mühendislik152851490342784004950
Nörobilim & Davranış2678603900365
Psikiyatri109295628900438
Psikoloji1887151911800257
Sanat & Beşeri Billimler9104363022920410
Sosyal Bilimler, Genel177147427634725791704870
Tarım Bilimleri170176387643785706407
Temel Bilimler, Genel2059781640800734
Uzay Bilim33300120048
Yerbilimi17528161136800598
Diğer4882727790894101822
TOPLAM13462525480910271905943039654
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi