Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi764622235000496
Bitki & Hayvan Bilimi6611651914951001810
Biyoloji & Biyokimya4712241723410749
Çevre/Ekoloji4951291635914101590
Çok Disiplinli1145172431400510
Ekonomi & İşletme615278550577001300
Farmakoloji & Toksikoloji417441529200759
Fizik186145114607002528
İmmunoloji111300180042
Kimya5872913606001226
Klinik Tıp35076862424619281406405
Malzeme Bilimi157330220400396
Matematik13170121320500431
Mikrobiyoloji3735338609001046
Moleküler Biyoloji & Genetik37975121032700803
Mühendislik170059793453093005528
Nörobilim & Davranış2768603900374
Psikiyatri109325729100444
Psikoloji22111244114500343
Sanat & Beşeri Billimler11122363023420435
Sosyal Bilimler, Genel199176930240129531805642
Tarım Bilimleri189490196694025706992
Temel Bilimler, Genel23411681646300837
Uzay Bilim36400150055
Yerbilimi17836161142000661
Diğer52229982102954101960
TOPLAM14482606186911682073844043362
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi