Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi764421034400485
Bitki & Hayvan Bilimi6491581914932001772
Biyoloji & Biyokimya4652241723210741
Çevre/Ekoloji4851201635910101567
Çok Disiplinli1095072331100500
Ekonomi & İşletme625198550561001277
Farmakoloji & Toksikoloji415441528600751
Fizik183641113591002482
İmmunoloji111300180042
Kimya5792513605001213
Klinik Tıp34246392424419091406254
Malzeme Bilimi154320219700385
Matematik12768121319400414
Mikrobiyoloji3725138611001045
Moleküler Biyoloji & Genetik37975121032100797
Mühendislik165857192453018005384
Nörobilim & Davranış26986031000368
Psikiyatri109315729100443
Psikoloji2296182012600282
Sanat & Beşeri Billimler11113363023320425
Sosyal Bilimler, Genel191158229438027371805202
Tarım Bilimleri183283994683966706806
Temel Bilimler, Genel22510981645200810
Uzay Bilim36300150054
Yerbilimi17836161141400655
Diğer50829082102945101928
TOPLAM14182565785111192022944042082
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi