Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi764321034200482
Bitki & Hayvan Bilimi6361531913899001720
Biyoloji & Biyokimya4612641723010739
Çevre/Ekoloji4721241634886101533
Çok Disiplinli1084872230700492
Ekonomi & İşletme595028052536001229
Farmakoloji & Toksikoloji411441428400744
Fizik181641113578002449
İmmunoloji111300180042
Kimya5662513600001195
Klinik Tıp33386162424118831406116
Malzeme Bilimi154310218900376
Matematik11766121318000388
Mikrobiyoloji3655138607001034
Moleküler Biyoloji & Genetik37774121031000783
Mühendislik159653291432843005105
Nörobilim & Davranış2688603900366
Psikiyatri109315729000442
Psikoloji2191151912100267
Sanat & Beşeri Billimler10109363023020417
Sosyal Bilimler, Genel180150728736326471705001
Tarım Bilimleri176679489673897706620
Temel Bilimler, Genel21210081644100777
Uzay Bilim33300120048
Yerbilimi17635161140800646
Diğer4982778096934101886
TOPLAM13836542282810871968143040897
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi