Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi800120400024
Bitki & Hayvan Bilimi5002773620111179
Biyoloji & Biyokimya600440010556
Çevre/Ekoloji5314914395511222
Çok Disiplinli14331014310755
Ekonomi & İşletme8003410004258
Farmakoloji & Toksikoloji700182000027
Fizik706563200781
İmmunoloji000100000010
Kimya22374412001190
Klinik Tıp600375000048
Malzeme Bilimi341105021026
Matematik1000000203
Mikrobiyoloji160048340011100
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik1011510132260343294
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0004100005
Sanat & Beşeri Billimler200162171332
Sosyal Bilimler, Genel23011497421271718330
Tarım Bilimleri19013162251078141321607
Temel Bilimler, Genel1902185000751
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi2300101001035
Diğer14005712834199
TOPLAM589395611413955863571002498
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi