Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi800120400024
Bitki & Hayvan Bilimi5001743320110171
Biyoloji & Biyokimya600440010556
Çevre/Ekoloji501184436549203
Çok Disiplinli1233513310747
Ekonomi & İşletme800288002147
Farmakoloji & Toksikoloji700181000026
Fizik506423200058
İmmunoloji000100000010
Kimya21374411001188
Klinik Tıp300355000043
Malzeme Bilimi341105011025
Matematik1000000214
Mikrobiyoloji15004332001192
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik841410123251332265
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0004100005
Sanat & Beşeri Billimler200142241328
Sosyal Bilimler, Genel18001327217221614291
Tarım Bilimleri18413132161028131320582
Temel Bilimler, Genel1802195000751
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi2000101001032
Diğer13005311724191
TOPLAM54438481059376525252842305
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi