Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi800120400024
Bitki & Hayvan Bilimi5001733320110170
Biyoloji & Biyokimya600440010556
Çevre/Ekoloji491183426548199
Çok Disiplinli1233511300744
Ekonomi & İşletme800268002145
Farmakoloji & Toksikoloji600181000025
Fizik506393100054
İmmunoloji000100000010
Kimya21374411001188
Klinik Tıp300355000043
Malzeme Bilimi341105011025
Matematik1000000214
Mikrobiyoloji15004332001192
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik861410120251332264
Nörobilim & Davranış0000000000
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0004000004
Sanat & Beşeri Billimler200142241328
Sosyal Bilimler, Genel17001327217221614290
Tarım Bilimleri18313132131018131320577
Temel Bilimler, Genel1902195000752
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi2000101001032
Diğer13005210724189
TOPLAM54338481044370515152832280
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi