Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi900121400026
Bitki & Hayvan Bilimi5102773620111180
Biyoloji & Biyokimya600440010556
Çevre/Ekoloji5414934395511225
Çok Disiplinli15331117310861
Ekonomi & İşletme8003410004258
Farmakoloji & Toksikoloji700182000027
Fizik706574210784
İmmunoloji000100000010
Kimya22374412001190
Klinik Tıp600385000049
Malzeme Bilimi341105021026
Matematik1000000203
Mikrobiyoloji160048340011100
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik1021510135260343298
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0004100005
Sanat & Beşeri Billimler200162171332
Sosyal Bilimler, Genel25011507421271618332
Tarım Bilimleri19413162261078141321612
Temel Bilimler, Genel1902185000751
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi2300101001035
Diğer140058128341100
TOPLAM600395611524005864561012526
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi