Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi800110400023
Bitki & Hayvan Bilimi490172322018165
Biyoloji & Biyokimya600440010556
Çevre/Ekoloji491183415537195
Çok Disiplinli113359300741
Ekonomi & İşletme700268002144
Farmakoloji & Toksikoloji600181000025
Fizik506383100053
İmmunoloji000100000010
Kimya19374411001186
Klinik Tıp300355000043
Malzeme Bilimi341105011025
Matematik1000000214
Mikrobiyoloji14004332001191
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik861410118251332262
Nörobilim & Davranış0000000000
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0004000004
Sanat & Beşeri Billimler200142231327
Sosyal Bilimler, Genel16001257111211314271
Tarım Bilimleri18212132121008121320572
Temel Bilimler, Genel1902175000750
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi150091001026
Diğer11005111724187
TOPLAM52837481027365444848802225
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.