Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi800120400024
Bitki & Hayvan Bilimi5002773620111179
Biyoloji & Biyokimya600440010556
Çevre/Ekoloji5314914385511221
Çok Disiplinli1233914310752
Ekonomi & İşletme8003110004154
Farmakoloji & Toksikoloji700182000027
Fizik606543200071
İmmunoloji000100000010
Kimya22374412001190
Klinik Tıp500375000047
Malzeme Bilimi341105021026
Matematik1000000203
Mikrobiyoloji160048340011100
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik891510133260343283
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0004100005
Sanat & Beşeri Billimler200162241330
Sosyal Bilimler, Genel20001397418231716307
Tarım Bilimleri18813162231068131321601
Temel Bilimler, Genel1902185000751
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi2100101001033
Diğer14005312734194
TOPLAM56639551120394545557902430
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi