Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi800120400024
Bitki & Hayvan Bilimi5002773620111179
Biyoloji & Biyokimya600440010556
Çevre/Ekoloji5314914385511221
Çok Disiplinli1233614310749
Ekonomi & İşletme8003110004154
Farmakoloji & Toksikoloji700181000026
Fizik606543200071
İmmunoloji000100000010
Kimya22374412001190
Klinik Tıp500365000046
Malzeme Bilimi341105021026
Matematik1000000214
Mikrobiyoloji16004734001199
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik871510133250343280
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0004100005
Sanat & Beşeri Billimler200162241330
Sosyal Bilimler, Genel19001397217231716303
Tarım Bilimleri18713162231068131321600
Temel Bilimler, Genel1902185000751
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi2100101001033
Diğer13005311734192
TOPLAM56139551115389535557912415
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi