Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi800120400024
Bitki & Hayvan Bilimi5001753320110172
Biyoloji & Biyokimya600440010556
Çevre/Ekoloji501184436549203
Çok Disiplinli1233513310747
Ekonomi & İşletme900288002148
Farmakoloji & Toksikoloji700181000026
Fizik606493200066
İmmunoloji000100000010
Kimya21374411001188
Klinik Tıp500355000045
Malzeme Bilimi341105011025
Matematik1000000214
Mikrobiyoloji15004732001196
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik841510128250342271
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0004100005
Sanat & Beşeri Billimler200162241330
Sosyal Bilimler, Genel18001327217221614291
Tarım Bilimleri18513132171038131320585
Temel Bilimler, Genel1902185000751
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi2000101001032
Diğer13005311724191
TOPLAM55039481078377515253842332
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi