Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi764722235200499
Bitki & Hayvan Bilimi6651721914978001848
Biyoloji & Biyokimya5052951723910796
Çevre/Ekoloji4971321634926101606
Çok Disiplinli1195172432000521
Ekonomi & İşletme615348450586001315
Farmakoloji & Toksikoloji419461531400785
Fizik189851114609002573
İmmunoloji111300180042
Kimya6013013607001242
Klinik Tıp36448702424419441406740
Malzeme Bilimi160340222000416
Matematik13370121320900437
Mikrobiyoloji3946339610001079
Moleküler Biyoloji & Genetik40983101140100914
Mühendislik171261793483127005597
Nörobilim & Davranış2838603900381
Psikiyatri128595729400493
Psikoloji26115244014400349
Sanat & Beşeri Billimler11122373223920443
Sosyal Bilimler, Genel204189230841030672105902
Tarım Bilimleri192894096724082707125
Temel Bilimler, Genel24013281949000889
Uzay Bilim36400150055
Yerbilimi18141161142400673
Diğer5323198199997102029
TOPLAM14873655287311832122147044749
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi