Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi785222235200506
Bitki & Hayvan Bilimi6691791914981001862
Biyoloji & Biyokimya5093351723910804
Çevre/Ekoloji5041391634943101637
Çok Disiplinli1205272432000523
Ekonomi & İşletme625498450586001331
Farmakoloji & Toksikoloji420461531900791
Fizik194853114617002633
İmmunoloji111300180042
Kimya6143514625001279
Klinik Tıp39209742524919581407140
Malzeme Bilimi167400120900417
Matematik13470121321200441
Mikrobiyoloji4006839613001093
Moleküler Biyoloji & Genetik41284101140100918
Mühendislik177066093493148005720
Nörobilim & Davranış2838603900381
Psikiyatri128595729400493
Psikoloji26115244014600351
Sanat & Beşeri Billimler11123373224120446
Sosyal Bilimler, Genel207190531241330902105948
Tarım Bilimleri196198696724123707245
Temel Bilimler, Genel24314481949700911
Uzay Bilim36400150055
Yerbilimi18142161142400674
Diğer53632682991012102056
TOPLAM15350683787911922139247045697
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi