Çukurova Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi900121400026
Bitki & Hayvan Bilimi5102773720111181
Biyoloji & Biyokimya600460010558
Çevre/Ekoloji5414944395511226
Çok Disiplinli16331117310862
Ekonomi & İşletme8003410004258
Farmakoloji & Toksikoloji700182000027
Fizik806574210785
İmmunoloji000100000010
Kimya23374412202194
Klinik Tıp600385000150
Malzeme Bilimi341105021026
Matematik1000000203
Mikrobiyoloji180049340011103
Moleküler Biyoloji & Genetik1303373002159
Mühendislik1061510139260343306
Nörobilim & Davranış0001000001
Psikiyatri0001000001
Psikoloji0005100006
Sanat & Beşeri Billimler200153081332
Sosyal Bilimler, Genel26011509421291622359
Tarım Bilimleri19614162281078151321618
Temel Bilimler, Genel1902185000751
Uzay Bilim3010000015
Yerbilimi2300101001035
Diğer150058128341101
TOPLAM613405611624225968571062583
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Çukurova Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi